• Ново
uxcell М8 x 40mmThread Push Копчето Ratchet Ниво Прилагодлива Рачка Машки Навој Студ 5pcs

uxcell М8 x 40mmThread Push Копчето Ratchet Ниво Прилагодлива Рачка Машки Навој Студ 5pcs

DEN 364.56
Износ
Во продавницата.

Навој Дијаметар : М8; Хексадецимален Контактот Големина : 4mm/0.16".Лост Должина : 58mm/2.28".Топ Должина : 40mm/1.57".Главен материјал : Позлатен Челик.Овие рачки се совршено да се користи во апликацијата бара чести и брзи усогласувања и кога работат во ограничени области.Широк спектар на струг додатоци се предвидени : Топката Копчиња, Ѕвезда Копчиња, Knurled Копчиња, Рачката на менувачот, се Врти Рачки, Рака Тркала и така натаму.Тие се универзални употреба и погодна за вашиот струг машини.Ве молиме обрнете внимание на мерење за да бидете сигурни дека тоа е во право за вас пред да нарачате.Цинк легура се справи со црн финиш, и надворешни јаглероден челик студ со црна оксид заврши за заштита од ' рѓа.Само подигнете ја рачката на стегање држела до раздвојување и да ротира слободно за брзо прилагодување.Челик делови се обезбеди трајност, а понудата зголемена стабилност и цврстина.Одлична замена додатоци за вашиот струг.

За производот

Слични предлози