• Ново
Светла Шарени Плевел Моделот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами Четка Косата

Светла Шарени Плевел Моделот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Спецификации : Пакетот Вклучува : 1* Светла Шарени Плевел Шема Коса Brush Size : Прибл.Добар Чешел НЕ Може да Зборува, Само Погледнете Во Неговата Сила.Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса На Една Планирам.Прави Скалпот Удобни И Релаксирачки.Големина : Четка Косата Е 8.Еко-Пријателски Материјал : Светли Шарени Плевел Моделот Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната Средина Абс Материјал.

За производот

Слични предлози