• Ново
Cathercing 24 Компјутери Сјајот Лажни Нокти Дизајн Средна Убавина Ноктите со Sequins Шема Лажни Нокти, Гел Совети Клип Уметност на Нокти за Жените Тинејџерски Девојки Подар?

Cathercing 24 Компјутери Сјајот Лажни Нокти Дизајн Средна Убавина Ноктите со Sequins Шема Лажни Нокти, Гел Совети Клип

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

24 парчиња во еден пакет,27g !. ✔ 【 Откријат Повеќе Лажни Ноктите 】 Пребарување или Кликнете на сината Cathercing да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни голема Лажни Нокти и Накит !.Ако производот е оштетен поради транспорт проблеми,или не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ви вратат веднаш! 2. ✔ 【 Подарок Картички 】 Совршен Подарок за себе,жени,девојки,тинејџерите,ќерка,пријателка,сопруга,пријатели на Роденден,ноќта на Вештерките,Божиќ,Денот на Вљубените,Дипломирањето,Велигден итн. ✔ 【 Добар Квалитет 】 Помине Совети се направени со висок квалитет на животната средина пријателски материјал, кој не е безопасно да ноктите, обезбедување на безбедна и убава искуство, тоа обично трае околу 7-14days. 3、Применуваат лепак налепници на ноктите.Прифаќаме само неискористени, нема проблеми со квалитетот, сосема нови производи со етикети.Ако не сте задоволни од приемот на производот,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. ✿ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ✿ 1.Јас ќе ви дадам задоволителен третман по разбирање на ситуацијата.✔ 【 Остане дома - гости убава 】 Стилски дизајн и едноставна операција ќе ви овозможи да го направите вашиот сопствен помине уметност во вашиот дом !. Ако не ви се допаѓа производот по добивањето тоа, можете да се вратитетоа во оригинално пакување.

За производот

Слични предлози