• Ново
HANHAI СП PLA Филамент 1.75 mm, 3D Принтер Филамент - 1kg Гајтанот, Димензионални Точност од +/- 0.02 mm,190-225℃,Црна

HANHAI СП PLA Филамент 1.75 mm, 3D Принтер Филамент - 1kg Гајтанот, Димензионални Точност од +/- 0.02 mm,190-225℃,Црна

DEN 1452.00
Износ
Во продавницата.

Заштита на животната средина, користење PLA чиста biodegradable материјали. Силна стабилност, отпорност на влага, не е лесно да се искриват рабови.02 mm】-PLA Карбонски Влакна 3 D печатач filaments се произведени со повеќе прецизна спецификација.

За производот

Слични предлози