• Ново
uxcell ПВЦ Цвет Шема Патување Патент Затворање Преносни Козметика Четка за заби Складирање Миење Зелена Торба

uxcell ПВЦ Цвет Шема Патување Патент Затворање Преносни Козметика Четка за заби Складирање Миење Зелена Торба

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Таа е идеална алатка за патување, може да се одржи накит, козметика четка во собата, ја сочинуваат пенкало или други убавина tools.Прекрасен додатоци за дами.Патент затворање дизајн со рака на рака.Вкупна Големина : Ширевте : 22 x 8.5 x 14cm/8.7" x 3.3" x 5.5"(L*W*H).Убава боја и изглед.Оваа торба може да се одржи вашата шминка, toiletries, toothbrash, крпа, и други бања резерви.Патент затворање дизајн, Чува сите ваши перење потреби чисти и со цел.Идеални за патување, одмор, службено патување и отворено активност поднесување.Достапни Бои : Виолетова,Розева,Сина,Green Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2.Ве молиме овозможи 1-2cm разлика поради различни прирачник за мерење.

За производот

Слични предлози