• Ново
Monoprice Cat6A Ethernet најголемиот Дел Кабел - Мрежа Интернет Кабелот Солидна, 550Mhz, FTP, ЦМР, Стој Оценет, Чисто Голи Бакарна Жица, 10G, 23AWG, Без Лого, 1000ft, Жолта

Monoprice Cat6A Ethernet најголемиот Дел Кабел - Мрежа Интернет Кабелот Солидна, 550Mhz, FTP, ЦМР, Стој Оценет, Чисто Голи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Foiled Извртени Пар (FTP) Категорија 6a Етернет кабел. 23 AWG цврста, чиста голи бакар проводници ЦМР (Столб) огнот за безбедност оценка. 650 MHz пропусен опсег Дизајниран за употреба во 10 GBase-T (10 Gbps) мрежни околини.Надминува ANSI за минлив исхемичен напад/ОВЖС 568-В. 2 стандарди УЛ наведени и Ro HS согласност.Сите Monoprice кабли доаѓаат со Доживотна Гаранција.Monoprice е 23 AWG Cat6a 650 MHz FTP Цврсти, Стој-Номинална (ЦМР) Рефус Чисто Голи Бакар Етернет Кабел е премиум, високиот-брзо каблирање дизајниран за употреба во 10 GBase-T (10 Gbps) мрежни околини.Изградена со користење 23 AWG цврста, чиста голи бакар проводници со ЦМР-номинална ПВЦ јакна, тоа надминува минлив исхемичен напад/ОВЖС 568-В. 2 стандарди и е безбедно за употреба во Стој простори на комерцијални класа згради.FTP кабли се хибрид меѓу заштитените (STP) и unshielded (UTP) тип кабли, инкорпорирање на целокупната фолија штит, оставајќи го толкуваше парови unshielded.Овој кабел е UL-листата, и Ro HS согласност. 1000 метри дрвени гајтанот.

За производот

Слични предлози