• Ново
Macaron Сладолед Четка За Заби За Возрасни Крзно Обвивка Патувањето 20 Пакети

Macaron Сладолед Четка За Заби За Возрасни Крзно Обвивка Патувањето 20 Пакети

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Четка рачка е дизајниран со силиконски заврши.На ергономски контура одговара на обликот на страна, и контрола е поудобно и мека.Тоа е 5-10 пати памук-како допир на обична четка с.Мекото наострен жица третира секој заб нежно, чувствителни непца, масажа на устата, и удобен зафат.Деликатни влакната се меки и нежни, и четка filaments се нежни.Единствена мали главата дизајн на лак четка глава може да се чисти вашата уста.Мека гума не се лизга четка рачка, полна рака чувство, целосно еластична не се лизга четка рачка, четкање повеќе слободно, мека и пријатна на забите, непцата косата-како чисти забите, длабоко чистење пена.Висока цврстина не се лизга четка рачка, лесно и удобно четкање процес, удобно рака чувство, висока јачина и жилавост не се лизга четка рачка, мека и издржливи.Производ : Четка за заби Количина : 20 Материјал : Четка : PBT Четка рачка : PB Номинална жица со дијаметар : 0.18 mm Коса пакет сила : мека Топлина отпорност на температура : 80℃.

За производот

Слични предлози