• Ново
Море Живот Бања Ѕид Налепници Под Морето Рибите Ѕид Оркестарот, DILIBRA Отстранлив Кора и се Држи Водоотпорен Ѕид Уметност Налепници Decals за Детска Соба бебе соба Дневн

Море Живот Бања Ѕид Налепници Под Морето Рибите Ѕид Оркестарот, DILIBRA Отстранлив Кора и се Држи Водоотпорен Ѕид Уметност

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Избрише и сува површина што сакате да го залепите, изберете decals сакате и позиција нив на ѕидот.Притиснете со вашата рака полека се од врвот надолу, се Повторува се додека сите decals се нагоре.Секој елемент е пре-сече, и можете да ставете ги насекаде во собата Овие врвен квалитет винил под морето ѕид decals mural направени од страна на DILIBRA .Нема штета да се насликани на ѕидовите - едноставно тргни се исклучува кога е подготвен да го надградите вашиот простор. - Не се држи до било која површина со дупки.Водоотпорен материјал е повеќе погодна за декорација насекаде во вашиот дом.Излупете decal далеку од поддршка и стави го на чисти површина 3.Одлично за долгорочна или привремена употреба; 5.Ако вашиот изглед за повеќе ѕид decals производи, можете да ја разгледате нашата продавница да го најде вистинскиот производ за вас. 【КРЕАТИВНИ 2.Препорака : - Не се држи до ѕидови кои имаат пилинг боја.Забелешка : Многу сцена слика е само ефект на екранот, вистинската големина молиме обратете се на сликата на "Производ Големина". - Не може да се користи на нерамни површини.Вклучувајќи Ајкула, abyssal риба, школки, морска ѕвезда, море коњи, многу убава меурчиња и многу убави зборови.Пакет содржи : 1 Лист Океанот Светот Ѕид Налепници, листот големина 25cm×70cm/9.Брзо и лесно да се држи и да се отстрани; 3.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот производ, и да споделувате со нас вашите креации и иновации.55", откако заврши големина 70cm×60cm/27.

За производот

Слични предлози