• Ново
Kathlen Милениче Чешел - Домашно Милениче Мачка Куче Масажа Школка Чешел Чешлање Коса Отстранување На Вирусот Бришејќи Четка (Розева)

Kathlen Милениче Чешел - Домашно Милениче Мачка Куче Масажа Школка Чешел Чешлање Коса Отстранување На Вирусот Бришејќи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изработени од квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и носат-отпорни.Миленичиња чешел може совршено да се отстрани губат косата, чешел исклучување испреплетени коса, чешлање и масажа за миленичиња.Тоа е исто така добра за промоција на домашно милениче циркулацијата на крвта и метаболизмот да ги задржи се вклопуваат.Промовирање на љубов со вас во текот на бришејќи и чешлање на вашите миленици.Погоден за мачки, средни и големи кучиња.Еластична половина лак рачка, удобно да се одржи, лесно и напор да го зетот на вашето домашно милениче.Спецификација : Материјал : ABS Факултативна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина (Lengthx Width) : Прибл. 9.5x9 см/ 3.74x3.54 инчен Пакување Листа : 1 x Милениче Чешел.

За производот

Слични предлози