• Ново
Riyidecor Глувчето Главата Позадина 5Wx3H Нозе Розова Црни Точки Девојки Роденден Фотографија Позадина Украси Прослава Банери Фото Оркестарот Реквизити Фото Снимајте Т?

Riyidecor Глувчето Главата Позадина 5Wx3H Нозе Розова Црни Точки Девојки Роденден Фотографија Позадина Украси Прослава

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ве молиме железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.Детали : Материјал : ткаенина ткаенина Модел : Глувчето модел Големина : 5 Wx3 H ft Тежина : 0.44 LB Она што се Вклучени : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање), позадина стојат не е вклучена. ★ Објект може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот.Она што се Вклучени : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање), позадина стојат не е вклучена.Овој модерен дизајнер позадина е изработен од ткаенина ткаенина, еко-пријателски.Карактеристики И Детали : Материјал и Големина на : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни ткаенина ткаенина, што го прави моделот повеќе реални.Оваа модна фотографија позадина е толку симпатична дека среќен роденден тема,глувчето модел. ❤Одржување : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена. ❤Она што се Вклучени : Фотографија ткаенина ткаенина(виткање) ,позадина стојат не е вклучена.Ве молиме железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо.На брчките и браздата се речиси отстранет. 5 Wx3 H ft Дизајн : Среќен Роденден Тема, Глувчето модел, мода и кул, Црна боја.Одржување : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена.На брчките и браздата се речиси отстранет.Напомена : ★ Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3мм.

За производот

Слични предлози