• Ново
Делфи HM10077 Директно Вбризгување на Висок Притисок за Гориво Пумпа, 1 Пакет

Делфи HM10077 Директно Вбризгување на Висок Притисок за Гориво Пумпа, 1 Пакет

DEN 1198.32
Износ
Во продавницата.

Секогаш бидете сигурни да проверите и чистење на резервоар за гориво за да се избегне непотребно се враќа.Дел е потврдено, тестирани и одговараше на правото возило апликација.Ригорозни OE-тестирање обезбедува дел може да издржи екстремни температури.Делфи носи 80 + години на OE наследство во секој Делфи пумпа, обезбедување на квалитет и fitment за секој Делфи дел.Делфи е глобален OE производителот и сите гориво пумпи се изградени за да се Делфи OE стандарди.

За производот

Слични предлози