• Ново
FeiNLVD Дабови Нога Бања Барел Дрвени Када Нога Бања Природни Згусне Педикир Буриња Погоден За Нога Бања Масажа, Спа Сауна Впие Без капак

FeiNLVD Дабови Нога Бања Барел Дрвени Када Нога Бања Природни Згусне Педикир Буриња Погоден За Нога Бања Масажа, Спа Сауна

DEN 1392.00
Износ
Во продавницата.

5 kg Gift можности : свеченото отворање, вработен подароци, годишнина прослави, празници, планирање на односите со јавноста, родендени, промотивни gifts Technical податоци : 25 метри на единствено еднострана заштита line Height : 25 cm Features : природно дрво, ефикасна топлинска заштита, водоотпорен и течење-доказ, здрава и еколошки friendly Durable дрво со природни вуди fragrance Deep вода дизајн, длабока вода може да навлезат во целиот foot The добра алатка за да се ослободат спортист е foot The криви барел е дизајниран заедно непречено и дебели работи страна, и дршката е поудобно и интимни.Добра термичка изолација : задебелена рамка од цврсто дрво, трајни самрак.Нога вагата може да ви помогне да крварат за време на нега во удобноста на вашиот дом.Функција : нога бања нога бања може да биде влажно, промовирање на материјални промени, убавина, олеснување на замор, подобрување на спиење, тешко изолација, зелена производ.Луксузен нога бања прави нозете поудобно!На база обезбедува ефикасен и удобен начин да се опуштите.На нога бања е идеален за луѓе со нога проблеми.Производот Категорија : Нога Bath Material : Oak Applicable прилики : хотел, family Weight : 3.

За производот

Слични предлози