• Ново
LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9A(Црн) (Боја : Сина)

LIYUNSHU Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9A(Црн) (Боја : Сина)

DEN 542.40
Износ
Во продавницата.

Батеријата на Задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9 A(Црна).Батеријата Назад cover1. Задниот поклопец замена за Xiaomi Redmi 9 A2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За производот

Слични предлози