• Ново
zhangbinjoo Holographic Проектор 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Трговски Промотивни Светла Холограмот Вент?

zhangbinjoo Holographic Проектор 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Сосема нова функција, едно-копче стерео поставување,Едноставна операција, заштеда на време и напор,за внесување текстуални содржини во мобилната АПЛИКАЦИЈА може да генерира сферични три-димензионален ефект。.Се врати на вистински high-definition боја рендерирање,Создаде брилијантна бои за вас, визуелен празник, око-отворање,со користење на не-треперење екранот технологија, ефикасно го намалуваат треперење феномен,подобрување на гледање удобност.Се користи во различни индустрии, како што се : аеродроми, метрото, трговски продавници, кина, банки, винарски визби, производ на месечините, царинската сали, отвори лабораторија, итн.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*224 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 224pcs Rated моќ : 15 W43cm-wifi(Надградба)Големина : 43*11*12.Прецизност дизајн, тивко и носат-отпорни,Силна енергија, безбеден и тивок, долг животен век, брзо расте, ниска потрошувачка на енергија,Висока боја рендерирање LED светилка монистра,екранот индекс е толку висока што 90%, сите светилка монистра, јасна слика за квалитет, компактен боја.Компјутер softwarecustomize фотографија или video43cm-wifi Size : 43*11*12.8 cm Display големина : φ42cm Resolution : 720*384 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 384pcs Rated моќ : 20 WProduct acessories52cm Size : 52*52*8.43cm-Обични paragraph Size : 43*11*12.6 cm Display големина : φ65cm Resolution : 1600*720 Viewing агол : 160°Број на Led диоди : 720pcs Rated моќ : 36 W115cm Size : 85*85*8.Услугата животот генерално можат да се користат за 2·3 години.Компјутерски софтвер за да ги прилагодите на фотографија или video App Wi Fi Верзија : Испратите фото/видео преку Телефон Стан / Компјутер / SD-картичката.

За производот

Слични предлози