• Ново
Шминка Огледало USB Полнење Суета Огледало, Зголемена Шминка Огледало Ѕид LED Осветлен Козметички Суета Огледало за Бања Бричење Огледало 7X Зголемување 8 инчен

Шминка Огледало USB Полнење Суета Огледало, Зголемена Шминка Огледало Ѕид LED Осветлен Козметички Суета Огледало за Бања

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Wxliner е shop7 X Зголемена Огледало На моќни 7x зголемување е погоден за прикажување на лицето и увеличително деталите на вашата кожа или коса.Двата дела може да вртливата или се исправи и, исто така, може да биде продолжена до 13' ( 34 cm). ★ 7 X Една Страна Огледало : 7 x Зголемена огледало, ќе ви овозможи да се види јасно вашите карактеристики и да се направи совршен шминка во темно или лошо светло области.5 W - Влезен напон : 85 V-265 V - излезниот напон : 12 V - Светло боја : бела(6500 K) Пакет Вклучуваат : 1x LED Ѕид Огледало 1x USB Cable Notes : Растојанието помеѓу вас и огледало мора да биде во рок од 15 CM. ★Гаранција : Нашата бања огледало сите потврди 100% проверка пред постигнување на вашата страна.5 cm×41cm/8inch×8inch×17inch - Огледало со дијаметар: 8 инчи - Производ Тежина : 1.

За производот

Слични предлози