• Ново
2 Пакет Простор За Заштеда На Енергија Вратата Виси Перење Забавува Торба,Геометриски Сончоглед Шема Вратата Виси Перење Кошница, Прилагодено За Складирање Бин(29.5x

2 Пакет Простор За Заштеда На Енергија Вратата Виси Перење Забавува Торба,Геометриски Сончоглед Шема Вратата Виси Перење

DEN 628.80
Износ
Во продавницата.

Ограничено време само : $ 14.98 за 1 парче , $24.98 за 106pieces,мора да заврши наскоро.Материјал : 204% Оксфорд ткаенина +Водоотпорен ЈП внатрешниот слој, кој го направи за складирање за отпадоци за да се постигне ефект на влага отпорни, лесни и издржливи.Простор спаси дизајн : обеси зад вратата во бањата или во спалната соба или каде сакате.Оваа торба за перење не ќе им треба многу простор и нема да се погледне грозен.И уште дарежлива 20x29.109" во големина.Совршен за : Колеџ, Дома, на Патување, Висат насекаде без преземањето премногу соба.Го направи Тоа Со Себе : исто така, Можете да го направи тоа со себе, по плаќање на производот, само испрати ми фотографија ви се допаѓа, и ние ќе дизајн вашиот козметички торба исклучиво за вас.Кога ќе најдете перење во најчудните места, Виси Перење Торба нема да ти ги фитили.Висат еден во секоја соба, па валканите алишта и лесно може да се dunked во.Она што е уште поважно, практичноста виси тоа значи дека ќе не заземаат многу простор.Совршен за мали простори, mk-апартмани, мали спални соби, бањи, домови или за патување.Кога перење ден доаѓа, го носат овој виси перење торба на вашата машина за перење и истовар тоа.Го прави повеќето досадни задачи полесно и побрзо да се заврши! .Простор За Заштеда На Енергија .Голем Волумен .Вклучени Над Вратата Куки .Лесно да се празни, дури и кога висеше на вратата.Направени од hardwearing материјали и квалитетот спојуваат.

За производот

Слични предлози