• Ново
Ѕидот Винил Соба Налепница Decals Mural Lotus Јога Поза Нп Јога Симбол L156

Ѕидот Винил Соба Налепница Decals Mural Lotus Јога Поза Нп Јога Симбол L156

DEN 327.84
Износ
Во продавницата.

Направен во САД со висок квалитет самолепливи отстранлив винил.Ќе трае со години!.Секој decal е направен за да цел со највисок квалитет на машини и материјали, токму тука во убава Пацифичкиот Северозапад Исклучиво од Страна на V-Студија.Подготвени да се Инсталира!Вклучува Апликација Пред-Маска за Лесна Инсталација.Винил е пре-дизајниран и големина за да се вклопи со малку да нема средување на задолжителни!.

За производот

Слични предлози