• Ново
JYDQM Бања Полица, Простор Алуминиум Крпа Носителот Бања, Кујна Хардвер Додаток,60x23x20cm

JYDQM Бања Полица, Простор Алуминиум Крпа Носителот Бања, Кујна Хардвер Додаток,60x23x20cm

DEN 10966.56
Износ
Во продавницата.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Материјал : Space алуминиум (водоотпорен, рѓа-доказ, оксидација отпорни, не-исчезнува, корозија-отпорни).Карактеристики : дебелина виси род, постабилна и издржливи, заоблени агли, мазен и лесен за чистење, виткање дизајн, се зачува простор.Инсталација метод : за дупчење инсталација (комплетен прибор).Носивоста (прибл.) : 35 кг.Димензии (должина x ширина x висина) : 60x23x20cm (види димензија цртање за детали).Материјал : Space Aluminumcolor : White Style : Nordic Quantity : 1 Number на нивоа : 2 tiers Bearing капацитет (за) : 35 kg Surface Технологија : Anodizing Installation : дупчење installation Applicable предмети : бања крпи, пешкири, clothing Applicable места : хотел, бања, wc, кујна, balcony Easy да се соберат со лесно да се следат настава и сите потребни хардверски предвидени, цврсти и издржливи.

За производот

Слични предлози