• Ново
Timatego Бебе Девојка Марија Јане Станови Чевли Не Се Лизга Мека Единствена Бебе Дете Прво Вокер Принцезата Свадба Облечи Креветчето Чевли

Timatego Бебе Девојка Марија Јане Станови Чевли Не Се Лизга Мека Единствена Бебе Дете Прво Вокер Принцезата Свадба Облечи

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

【БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ】– Лесни и дише со мека амортизирање.Не-пропадна grippers единствена.Направени со безбедноста материјал без никаква стимулација на кожата на бебето. 【ЛЕСНО се НОСАТ & ОСТАНЕ НА 】- Прилагодлив кука и јамка затворање го прави одговара повеќе се индивидуализира.Овие бебе девојка се облекуваат симпатична чевли се, едноставен и елегантен.Тие ќе одат со вашиот фенси бебе се облекуваат. 【НЕ-ПРОПАДНА ДНОТО 】- Симпатична и остане во неверојатно чисто!Нашето бебе чевли се добра транзиција чевли од креветчето чевли на редовните чевли.Тие за разлика од другите чевли овие бебе девојка чевли остане дамка слободни, Супер лесно да се чисти. 【СОВРШЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ】- најдобар подарок за вашето бебе девојки првиот роденден на подарок, ноќта на Вештерките, Велигден, Божиќ облечи чевли или свадба чевли.На "МОРА да се ИМААТ" за вашата мала принцеза. 【Се КУПИ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА】- Ако не сте 100% задоволни со чевли за било која причина, ве молиме ни e-mail веднаш, нашата силна и по-продажбата на услугата тим ќе ви одговори во рок од 24 часа и ќе се грижат за вас.

За производот

Слични предлози