• Ново
Yokawe 24pcs Сјајни Лажни Ноктите Совети Вино Црвено Акрилик Целосно Покривање Овална Лажни Ноктите Дома Матурска Партија Мода Притиснете Клип на Ноктите за Жени и Дево

Yokawe 24pcs Сјајни Лажни Ноктите Совети Вино Црвено Акрилик Целосно Покривање Овална Лажни Ноктите Дома Матурска Партија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Safe Материјали : Лажни ноктите се направени од страна на Не-токсични акрил,заштита на животната средина, Употреба на ноктите налепница, не боли страна, може да трае долго време.Големина : 24pcs лажни ноктите & 12 различна дебелина,со 1pcs нокти датотека и 3pcs лепак налепници(БЕЗ ЛЕПАК).Ќе може да го изберат најсоодветен лажни ноктите со себе.Трим било должината и обликот лесно како што е потребно.Уникатен дизајн : Обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.Совршен избор за вашата помине модата, Одличен подарок идеја за вашата љубов еден и Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.Удобен и Ефикасен : Лажни ноктите со дизајни,3 минути се применуваат дома наместо на 30 минути во салон продавница!.Внимание : Кога ќе ги користат лажни нокти,ве молиме лак вашите нокти со цел да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од сликата, поради монитор во боја.

За производот

Слични предлози