• Ново
Ikan Далечински Воздухот Про Две Канал Безжична Следат Фокус, Црна и бела (PD3-S2)

Ikan Далечински Воздухот Про Две Канал Безжична Следат Фокус, Црна и бела (PD3-S2)

DEN 2903.76
Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.НОВИ Рака Контрола Вклучува Физички Фокус Тркала & Зум Рокер Switch.Компатибилен со Apple i Phone 6, 6s, 7, 7s 6 Плус, 6s Плус, 7 Плус, 7s Плус и i Pod Touch.Моторни месеци или 19mm прачки или 15mm прачки (со вклучен адаптер). 6000m AH Контролер Батеријата (5x Капацитет на i Pod Touch).Комуницира преку 2.4 Ghazi Безжичен Протокол.Целта на PDMOVIE ДАЛЕЧИНСКИ ВОЗДУХОТ ПРО беше да се создаде иновативен безжична следат фокус со брз одговор на системот.Со цел да се постигне таква впечатлив дизајн, ние инкорпорирано висок квалитет, нежен допир на i OS уреди.Ние, исто така, во комбинација на мотор и примачот во еден единица за максимална удобност.Вртежен момент и високо-брзински карактеристики овозможи малку коишто се слушаат на бучава на сите времиња.На PDMOVIE ДАЛЕЧИНСКИ ВОЗДУХОТ ПРО претставува целосен опсег на напредна технологија достигнувања кои произведуваат повеќето извонредни перформанси до сега.

За производот

Слични предлози