• Ново
NEC Екранот Решенија NP-M300X 1024 x 768 3000 ANSI lumens LCD Проектор 2000:1

NEC Екранот Решенија NP-M300X 1024 x 768 3000 ANSI lumens LCD Проектор 2000:1

DEN 3840.00
Износ
Во продавницата.

Контраст : 2000 : 1. Lumens : 3000. Технологија : 3 LCD.Конектори : S-Видео, Композитен, RGB (x2), HDMI, Мрежа, USB, RS232. Видео Формати : 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p/60, 576i, 576p.NEC Екранот Решенија NP-M300 X 1024 x 768 3000 ANSI lumens LCD Проектор 2000 : 1 Вклучени во Кутија : за Носење, далечински управувач, батерии, кабелот за напојување, RGB сигнал кабел, изградена-во поклопец на леќите, упатството за корисникот на CD-ROM-от, quick start водич, производ регистрација картичка.

За производот

Слични предлози