• Ново
Цвет Ѕид Decals Кора и се Држи, Флорални Ѕид Decals за Девојки Спална соба, Цвет Ѕид Налепници за Дневна Соба Расадник Канцеларија Бања Детска Соба Дома Декор

Цвет Ѕид Decals Кора и се Држи, Флорални Ѕид Decals за Девојки Спална соба, Цвет Ѕид Налепници за Дневна Соба Расадник

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.6 висина x 13. 【Квантитетот и Димензии】 : 1 лист цвет налепници за на ѕид. 【Широк Спектар на употреба】 : Овие цветни ѕид налепници може да се примени на било чиста, рамна и мазна површина, како што се канцеларии, ресторани, супермаркети, спални, кујни, прозорци, огледала, француски врати, витрини, автомобил прозорци, продавница windows, итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се движите овие голем цвет decals за ѕид повеќе пати за да се постигне најдобар ефект.Над сè, тие може да бидат совршено се совпаѓа со други цвеќиња ѕид налепници.Во исто време, ние, исто така, ветувањето 100% грижете се-слободен наплата или размена. 【Грижете се-слободен Наплата】 : Ние секогаш сме посветени на обезбедување на висок квалитет на услуга на клиентите.Ако имате било незадоволство или прашања во врска со нашиот цвет ѕид оркестарот налепници, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш, ние и ветуваме на одговор во најкус можен рок и да се потрудиме да го решите вашиот проблем. 【Материјал и Дизајн】 : Нашиот голем цвет ѕид decals се направени од високо квалитетни ПВЦ материјали кои се еко-пријателски, не-токсични, рециклира, водоотпорни, и безбеден за деца. 【Обновливи и Отстранлив】 : Овие цвет decals за ѕид користиме високо квалитетни ПВЦ материјал и самолепливи лепак, па тие може да се употребуваат и може да биде лесно да се отстрани без да остават какви било траги или остатоци.

За производот

Слични предлози