• Ново
Новороденото Бебе Девојка Облека И Износени Ракав Блузи Флорални Резервоарот Тексас Шорцеви Панталона Лето Облека Поставува

Новороденото Бебе Девојка Облека И Износени Ракав Блузи Флорални Резервоарот Тексас Шорцеви Панталона Лето Облека Поставува

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

Материјал : памук.Многу меки и удобни.Висок квалитет и дише.Дизајн : Симпатична новороденото девојче облека костим, износени врвот, без ракави, цветни печати резервоарот, копче пред декорација отворање и затворање, еластичен појас тексас шорцеви.Препорачана возраст : новороденото девојче облека 0-3 месеци 3-6 месеци бебе девојка облека,6-12 месеци девојки облека,.Совршен за дневно, повремено, sleepwear, роденденски подароци, партија, одмор, одмор, бебе фотографија и други специјални прилики.Пакет се вклучени : 1 x бебе девојка се наоѓа на врвот + 1 x бебе девојка се кратки панталони.

За производот

Слични предлози