• Ново
Sewknowusa Replacemelt за Prym Dritz? Челик Банка Иглички Број 32 (2 Инчи Долг), 1/2 Lb Кутија 115900

Sewknowusa Replacemelt за Prym Dritz? Челик Банка Иглички Број 32 (2 Инчи Долг), 1/2 Lb Кутија 115900

DEN 960.00
Износ
Во продавницата.

Sewknowusa Replacemelt за Prym Dritz?Челик Банка Иглички Број 32 (2 Инчи Долг), 1/2 Lb Кутија 115900. Sewknowusa Replacemelt за Prym Dritz? 1/2 Lb Кутија Челик Банка Иглички.Банката Иглички се изградени со користење на челик, прекалени, со никел позлата и е генерално се користи за тешки ткаенини.Dritz brand For подебели materials Can се подига со magnet Heavy супер челик прецизност point Size 32 2 долго 1/2 lb по кутија.

За производот

Слични предлози