• Ново
JIHAE115 лупа Clip-за Зголемувачот - Старите Светилки со Светло за Читање на Електронски Одржување и Инспекција со лупа Часовник Мобилен Телефон на Поправка Заварување, (

JIHAE115 лупа Clip-за Зголемувачот - Старите Светилки со Светло за Читање на Електронски Одржување и Инспекција со лупа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се додека сликата не станува остри и јасни,★ Набљудување метод 2 : Премести очила блиску до окото колку што е можно.Се однесува на : Читање и стари лица, пристап мапи, лекови прирачници, теренски забелешки, антиквитети. ★ Бренд : jiahe115★ Добредојдовте во мојата продавница,★ се надеваме дека ќе може да го најдете производот ви се допаѓа во нашата продавница.5 cm може да се cut Holder : (50 + 50cm)Леќа Дијаметар : 12.прашува : Големина е чисто рачни мерења на локации, може да има некои грешки, кој и да е real If ќе не прими стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас!.Карактеристики : Универзална светилка, и ротација е слободно rotatable, LED осветлување дизајн за да се задоволат потребите на вашата светлина.★ Употреба : 1.★ Нашиот производ е целосно тестирани, се проверуваат и се одликува пред превозот, па може да се купи со доверба.★ Главната функција на лупа е да се прошири на слика на предметот.7 cm Magnification : 10/15/20 times Material : Нерѓосувачки челик стентови, силна поддршка, оптичко стакло леќа, слика јасност, добро засилување.★ Набљудување метод 1 : Набљудување огледало е поблиску до набљудување цел, забележани така што набљудување целна не се движи, и растојанието помеѓу човечкото око и набљудување целна не се промени, а потоа рачно лупа се пресели и се пресели и назад.На зголемувачот не се движи и се движи објектот се додека сликата не е во голема мера се јасни.

За производот

Слични предлози