• Ново
Тајландски Скелет Слоновите Крстот Тело Торба Crossbody Хипи Скитам Boho Прашка Yaam

Тајландски Скелет Слоновите Крстот Тело Торба Crossbody Хипи Скитам Boho Прашка Yaam

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Увезени, Направени во Тајланд.Убава Тај стил рачно изработени голема торба која Скелет Слоновите шема која е популарна и традиционалните Тајландски стил на моделот.Материјал : 100% Памук, Големи Димензии (димензија прибл.) : Висина 12"x Широчина 17.5"x Длабочина 8.5"(ширината на дното), Рака капка 19", на рака ширина 5".Торба крстот тело со 2 џебови : 1 голема џеб патент на врвот и 1 мала внатре во џеб со патент затворање димензија( висина 6"x ширина 5").За повеќенаменски користи може да се стави на монети, козметички, phone, ipad дури и голем објект како лаптоп и lap-top (Поради ткаенина за сечење, може да постојат некои варијации на моделот позиција што значи дека ќе добиете на истата шема, но може да биде различна позиција како слики и димензија, како и).Овој производ е рачно изработени може да има некои слабости.Боја на слики на можеби малку поинаков зависи од монитор, на екранот и осветлувањето, кога се земе слики.Поради ткаенина за сечење, може да постојат некои варијации на моделот позиција.

За производот

Слични предлози