• Ново
Деца Бебе Девојка Sequin Туту Фустан Без Ракави Принцеза Подвезици Ѕвезда Daisy Флорални Tulle Sundress Деца Лето Тимови

Деца Бебе Девојка Sequin Туту Фустан Без Ракави Принцеза Подвезици Ѕвезда Daisy Флорални Tulle Sundress Деца Лето Тимови

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Убав Подарок : Идеален подарок за вашата мала принцеза, тоа може да се направи децата да изгледаат убаво и стилски, тоа исто така е убав подарок за вашите деца. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлики треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.83 Возраст : 3-4 Years Friendly Совети : 1.72 Возраст : 6-12 Months90 Биста : 18.КАРАКТЕРИСТИКИ : Деца туту фустан без Ракави партија облечи, шпагети suspender врвот со меки tulle здолниште, Газа слоеви и Памук слој, симпатична tulle облека за принцезата, Тоа го прави вашиот малку душо Шармантна и Убава.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.11 Должина : 18.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате.ГОЛЕМИНА : Костим за деца бебе девојки 6-12months, 12-18months, 18-24months,2-3years, 3-4years малку девојки.

За производот

Слични предлози