• Ново
Не-Обратен Motor Starter, 3 Ph, 3 Пол, 50-200 Засилувач, 60 Hz (120/240V)

Не-Обратен Motor Starter, 3 Ph, 3 Пол, 50-200 Засилувач, 60 Hz (120/240V)

DEN 1567.20
Износ
Во продавницата.

Фаза : 3. Столбови : 3. Напон : 120/240v.Amperage : 50-200. Херц : 60. ЗАБЕЛЕШКА : Сликата е претставник само.Вистински производ може да се разликува.Производ features Non-обратен моторни starter Size 4 Three фаза на целосна voltage Solid-држава преоптоварување relay OLRelay amp спектар 50-200 A110-120/220-240 VAC 60 HZ coil Combination type No enclosure Specifications : Фаза : 3 Poles : 3 Voltage : 120/240v Amperage : 50-200 Hertz : 60.

За производот

Слични предлози