• Ново
Aexit 40 Ронки Моќ Сандер Делови и Прибор 7-инчен Дијаметар Собираат Sandpaper Кука Јамка Пескарење Диск Додатоци 30 Компјутери

Aexit 40 Ронки Моќ Сандер Делови и Прибор 7-инчен Дијаметар Собираат Sandpaper Кука Јамка Пескарење Диск Додатоци 30 Компјутери

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

совршен за машини, металната, и за пластични како и материјали. 7" дијаметар кука и јамка назад дискови. 40 ронки пескарење диск.Погоден за гол површина за чистење, а по завршувањето.Лесен за употреба. 1.совршен за машини, металната, и за пластични како и материјали.2.7-инчен дијаметар кука и јамка назад дискови.3.40 ронки пескарење диск е погодна за гол површина за чистење, а по завршувањето.0 Specificatuon : Име на Производ : Пескарење Disc Package Содржина : 30pcs x Пескарење Disc Weight : 687g Material : Браун Корунд Abrasive Color : Brown Granularity : 40 Grit Diameter : 178mm/7-inch Thickness : 1mm/0.04-инчен.

За производот

Слични предлози