• Ново
Daliuing Складирање Кошница Домаќинство Складирање Кошница Десктоп Остатоци Кошница Складирање Кутија за Расадник Забавува и Детска Соба Памук, Лен Браун 21×16×13.5 CM

Daliuing Складирање Кошница Домаќинство Складирање Кошница Десктоп Остатоци Кошница Складирање Кутија за Расадник Забавува

DEN 193.20
Износ
Во продавницата.

Дише nonwoven материјал, заштита на вашиот работите од прашина и депонија.Интегрирана рачка за лесно движење кошница кога се чуваат на shelves Great за бања за toiletries или да направи up Can исто така се користи за чување на пловни објекти или stationary Large Складирање Baskets Perfect дома помошник за уредно и педантно house Large количка за складирање кошница, лесен и лесно да се спакуваат и carry NOTEPlease им овозможи на некои отстапување, бидејќи на прирачник measurement Color може да се разликува малку се должи на светлината и на екранот.Фиока пати стан, кога не е во употреба која ви помага да го користат повеќе удобен со не грижете се.

За производот

Слични предлози