• Ново
Baofu ноќта на Вештерките Влажно и Суво Кеси Поставува Водоотпорен Обновливи Патување Плажа Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво Кеси Черепот Тиква Вештерка Организатор с?

Baofu ноќта на Вештерките Влажно и Суво Кеси Поставува Водоотпорен Обновливи Патување Плажа Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво

DEN 215.52
Износ
Во продавницата.

TPU дише водоотпорен мембрана е во прилог на внатрешниот слој за да се спречи истекување.Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu можат да ги задоволат вашите потреби!Baofu мисијата е кориснички-ориентирана, и задоволството на клиентите е она што се извршуваат.ПРИЛИКИ : Совршен за мајката и бебето прошетка, патување, плажа, базен, теретана, итн.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.Лесен за носење, на здрав справи со рака ви овозможува да прикачите на мокра торба за шетач или висат тоа секаде, како што се врата се справи ,кула закачалка.Погоден за чување на пелена кеси, градите пумпа делови, чување на валкани влажни спортски и пливање, шорцеви, чување на кутре обука душеци, голем патнички влажни кеси кои може да се сместат toiletries, облека на децата, бебе производи и влажни бански костуми perfect., додавање на контакт на стилот на секој дом.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој влажен и сув торба е направен од twill церада, која е светлина, трајни и еднократно.MULTIFUNCTIONS : содржи две вреќи.Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно контактирајте со нас.Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.

За производот

Слични предлози