• Ново
Сојузничките Месинг DMF-2/5X Прилагодлива Висина на Подот Стои 8 Инчен Дијаметар со 5X Зголемување Make-Up Огледало, Брусен Бронза

Сојузничките Месинг DMF-2/5X Прилагодлива Висина на Подот Стои 8 Инчен Дијаметар со 5X Зголемување Make-Up Огледало, Брусен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 8-во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло. 5x зголемување на едната страна.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Опис на производот Елегантно и ефикасно дизајнирани, овој кат стои 2 двострано зголемување огледало е лесно решение за вашата дневна шминка или бричење рутина.На двојно-еднострани огледало се карактеризира со јасно зголемување за оние close-up апликации, од една страна, и 1x зголемување на спротивната страна за брз сите околу проверите во секој агол.Со класичен акценти, овој слободна стои суета огледало е крунисувањето на допир на вашата бања додатоци.Од Производителот НЕ ги одразуваат прекрасни погледи и можете да ги научите самите да primp, preen и twirl пред огледало.Нашата огледало на сликата знае најдлабоките тајни како наш еден од најдобар пријател.Сојузничките Месинг произведени со висок квалитет неподелена грижа на огледало дизајн, форми, како Правоаголни, Овал, Вртливата, Круг Навалите, Круг Таванот, Frameless Овална и многу повеќе со одлична дебелина.Бидете сигурни дека ќе ја напушти куќата во потрага твоите најдобри и се одразува нешто интересно.

За производот

Слични предлози