• Ново
WZWHJ Уредната Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Поставува Црна Одежда Кука Крпа Носителот Бар Полица Хартија Носителот Бања Додатоци Комплет (Боја : Црна, Големина : 1Pc

WZWHJ Уредната Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Поставува Црна Одежда Кука Крпа Носителот Бар Полица Хартија Носителот Бања

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Идеален за Подарок:Овој сет е прекрасна куќа затоплување присутни.Деликатна одговара : Ако сте во потрага за комплетен,практични,декоративни и кул модерна бања прибор за поставување за да се направи вашата бања се погледне повеќе модерни,ова ќе биде вашиот најдобар избор.?Совршено подарок за вашите пријатели, семејство, бизнис партнер.независна, да се направи на целата маса да изгледаат убаво и уредно.Насловна &Градина/ Home &Кујна/ Категории / Тоалет / Бања Прибор / Носителите &Точење/ Четка за заби Holders Features : 100% сосема нов и висок квалитет.Производот категорија : Бања supplies Product името : 1 лосион шише + четка за заби носителот + сапун јадење + 2 миење на устата првенство + 1 tray Material : керамички (лосион шише + четка за заби носителот + сапун јадење + миење на устата чаша) + меламнин (фах)Тип : Бања Хардвер Sets Main Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Мат Black Style : Modern Use : Bathroom Home &Кујна/ Када / Купатило Додатоци / Бања Додаток Sets Home &Кујна/ Када / Купатило Додатоци / Носителите &Точење/ Четка за заби Holders Bathroom Додаток Поставува Четка за заби на Сопствениците.

За производот

Слични предлози