• Ново
Тавански Вентилатор со Led Светла, 22.8 во Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и Светлина за Внатрешна Спалната соба Дневна Соба, Кујна, со Осветлување LED Св?

Тавански Вентилатор со Led Светла, 22.8 во Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и Светлина за Внатрешна Спалната

DEN 7355.28
Износ
Во продавницата.

Издржливи и транспарентен ABS фан ножеви со долг животен век.6in Материјал : Акрил, aluminum Light извор : LED Моќност : 60 W Лумен : 2880lm Voltage : 110v Производ во боја : бела Светлина, боја : Топло светло, неутрална светлина, бела светлина Правец на ветер : три брзини, висок, средни и ниски, со далечински control Scope : 10㎡ ~ 22㎡Пакување Големина : 68x68x30cm/ 26.Белата тавански вентилатор со светлина, доаѓа со 3 прилагодливи правец на брзина (бавно-среден-висок) за да одговараат на различните потреби.Материјал : тешко, многу порозни акрилик сенка со висока температура отпор и меки, па дури и светлината.Фан светлина користи ниски-бучава дизајн за да се обезбеди мирен домашна средина. ✅ 3 Бои Далечински Управувач Затемнување : Тавански вентилатор со далечински поддржува 3 бои (топло, ладно, неутрални) и светилка осветленоста на вредноста(10~100% ).Таванот фан функција : Smart далечинска контрола ви овозможува да поставите три различни правец на брзини.5 CM,50w, се Применуваат Низа 5-20m2.75 KGNet тежина : 3 KG Опис : Минималистички дизајн тавански вентилатор : најновите лустерот со вграден невидливи фан., погоден за 10-22 метри. ✅ Лесна Инсталација И Безбедност Гаранција : Полу Флеш Планината.Таванот фан има мерењето функција, па можете да го поставите 2 различни времиња (1/ 2 часа ) како потребни.Ниска, средна и висока брзина за да ги задоволат вашите сопствени потреби. 58 CM Тавански Вентилатор Со Осветлување LED Светло го исклучите И Далечински Управувач Таванот Светлина Функција : Производ големина : 58x58x22cm/22.

За производот

Слични предлози