• Ново
Pumkin Бонбони Среќен ноќта на Вештерките Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажни Организатор со Две Zippered Џебови

Pumkin Бонбони Среќен ноќта на Вештерките Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Големите кеси може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски итн.Оваа влажно и суво кеси се многу светлина пондерираните што ги прави бриз да го изнесам на било прилики и да биде укината кога не е во употреба.Секоја кеса има се справи со од една страна, за бесење нагоре, што ќе ви овозможи да се откажам до или да ја надолу.На wet & dry торба е опремен со патент и handlebars.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, кампови, базени, спортски сали, итн.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети. Инструкции за перење : Погодни за машинско и рачно перат, и потоа да се откажам за да се исуши.На здрав справи со лесно може да се закачи на било каде како doorknob, крпа багажник, кука, шетач handlebar или било кој други места кои ќе се сметаат дека се вклопуваат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Не се стави на капе облека во торба, присилува на тоа надвор малку пред тоа ставање во мокра торба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Овие кеси се да не се користи само за одделни влажни и суви предмети, но, исто така, може да се користи како складирање кеси за играчки, toiletries други предмети.

За производот

Слични предлози