• Ново
33 Слој Дамаск Vg10 Kiritsuke Yanagiba Јапонски Готвач Нож 270mm Со Пустината Ironwood Железо Дрво Од TTKing

33 Слој Дамаск Vg10 Kiritsuke Yanagiba Јапонски Готвач Нож 270mm Со Пустината Ironwood Железо Дрво Од TTKing

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

Нож Тип : Kiritsuke Yanagiba Нож.Челик Тип : VG10 дамка-отпорни челик.Сечилото Тип : Двојно остро нож.Рачка : .Рака мие со топла вода и сува крпа.Нож Тип : Kiritsuke Yanagiba Нож Челик Тип : VG10 дамка-отпорни челик Сечилото Тип : Двојно остро нож Рачка : Рака мие со топла вода и сува крпа.Целокупната Димензии : Должина на Ножот : 270mm Сечилото Висина : 34mm Сечилото Дебелина : 2.0 mm Справи со Должина : 120mm.

За производот

Слични предлози