• Ново
Под Оклоп Девојки Биг Логото Солидна Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Девојки Биг Логото Солидна Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 528.00
Износ
Во продавницата.

УКР Техника ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Raglan ракави.Под Оклоп мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен T-shirt.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

За производот

Слични предлози