• Ново
LIUWUYY Лу Ya Bai Долго Кастинг Мала Железна Плоча Вештачки Мамки Лажни Мамка Море Риболов Извртени Устата Лу Ya Мамка Риболовни средства Bionic Мамка Крв Преку Три Кука Лажн

LIUWUYY Лу Ya Bai Долго Кастинг Мала Железна Плоча Вештачки Мамки Лажни Мамка Море Риболов Извртени Устата Лу Ya Мамка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

¥Разумен тежина, железо плоча мамка, долго фрлање на далечина, низок воздушен отпор, три куки со крв резервоарот, анти- ' рѓа, повеќе остар и висок квалитет, силна продорен моќ, не се плаши од било големите момци силен нагон за чешање на окото.

За производот

Слични предлози