• Ново
[PowerNex] Значи И RSP-1500 4 парчиња/Кутија Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција Напојување (4 спс, RSP-1500-24)

[PowerNex] Значи И RSP-1500 4 парчиња/Кутија Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција Напојување (4 спс, RSP-1500-24)

DEN 1075.20
Износ
Во продавницата.

За повеќе информации за даночна стапка, ве молиме проверете со локалниот обичај одделот пред набавки.Features Universal AC влез / Full range AC текст активни пренапони тековната limiting Built-во 5 V/0.5 НА помошни power Built-во активна ПРЕСТАПНА функција, PC>0.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Вграден-во 5 V/0.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција, PC>0.Овие трошоци се на купувачот одговорност.95 Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Над temperature Output напон може да се кастри помеѓу 40 ~ 110% од номинална излезна voltage Forced воздух за ладење со вграден-во ВАШИНГТОН fan High моќ густина 10.

За производот

Слични предлози