• Ново
48 5 Ножеви Тавански Вентилатор w/Светлина Комплет Downrod Бакар Реверзибилна Далечинска Контрола

48 5 Ножеви Тавански Вентилатор w/Светлина Комплет Downrod Бакар Реверзибилна Далечинска Контрола

DEN 3195.84
Износ
Во продавницата.

✿3 брзини на контрола вентилатор за разноврсна употреба ✿Далечински управувач за фан и светла ✿интегрирани 3-светлосни тела со матирано стакло нијанси. ✿5 реверзибилна ножеви со различни бои на двете страни ✿Реверзибилна струење функција обезбедува кориснички удобност (спротивно од стрелките на часовникот насока за топли временски услови и насока на стрелките на часовникот за ладно време) ✿Совршен за мали соби. ✿Моќ : 70 W ✿Напон : 110 V ✿Тежина : 16-3/ £ 10 ✿Моторни дијаметар : 6" ✿големина на Ножот : 48". ✿Стакло сенка големина : 4" ✿Светилки база : E27 ✿Долго downrod должина : 10" ✿Краток downrod должина : 5". ✿Сијалица : Max 25 W/Сијалица Контролер ✿Батерија : 12 V A23. Пакет Содржина : 1x Мотор (телото) 1x Монтажа Заградата 1x 5" Downrod 1x 10" Downrod 1x Крошна 5x Ножеви 5x Сечилото Загради 1 сет на Светлината Фитинг 3x Стакло Нијанси 1x Далечински Управувач Поставите 1x Завртка Пакет 1x Упатство Белешки : .

За производот

Слични предлози