• Ново
Водоотпорен Перење Кошница за Отпадоци Расклопна Апстракт Сино Зелени Лисја Виткање Pop-up Преносни Перење Забавува Голем Капацитет Облека Торба Со Капак & Рачки

Водоотпорен Перење Кошница за Отпадоци Расклопна Апстракт Сино Зелени Лисја Виткање Pop-up Преносни Перење Забавува Голем

DEN 623.76
Износ
Во продавницата.

ВОДООТПОРЕН & DUSTPROOF : Водоотпорен ЈП покрие add to внатре Еко-пријателски материјал го задржува влага и прашина далеку од плоштадот перење кошница.Со целосна патент капак, запечатени и dustproof.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Лесни, преносливи pop-up забавува со сметководствената ремени, го прави лесно да додадете забавува простор, количка за лесно складирање по перење е направено.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големи перење кошница мери 15.7x15.7x18.5in нуди пространа простор да се одржи вашата облека, постелнина и крпи.Облека попречува за перење со висок облик прави целосна употреба на вертикална и агол простор и простор за заштеда на енергија за складирање.ПОВОД : Не само забавува за перење но исто така сестрано складирање кошница за облека, играчки, книги или други работи.Овој сестран облека, кошница што е од суштинско значење за вашиот домови, становите, дневна соба, купатило.ИЗМИЈТЕ ЗАШТИТА : не машина за миење, кајгана, суво чистење или собори сува.Информација за производот : Материјал : Полиестер Тежина : 420g Големина на : 15.7*15.7*18.5 во Функција : Свитлива, Pop-up, Лесни, Преносливи, Голем Капацитет за Миење Заштита : не машина за миење, кајгана, суво чистење или собори сува.Влажна крпа се препорачува.

За производот

Слични предлози