• Ново
Heitune Пренапони Arrester,Surge Protector Фотонапонски DC Модул за Напојување Arrester Уред DC500V(20KA),2 ПАРЧИЊА

Heitune Пренапони Arrester,Surge Protector Фотонапонски DC Модул за Напојување Arrester Уред DC500V(20KA),2 ПАРЧИЊА

DEN 2160.00
Износ
Во продавницата.

Бакар компоненти за подобро спроводливост ефикасноста.Брзо гром заштита, може да гарантира безбедност на апарати за дома и на своето семејство.Пламен-retardant огноотпорни куќиште, сигурно и безбедно за употреба.Усвојување на високо квалитетни електронски компоненти, стабилен и сигурен перформанси.Монтажни собранието, едноставно жици и лесна инсталација.Функција : 1. Бакар компоненти за подобро спроводливост ефикасноста.2. Пламен-retardant огноотпорни куќиште, сигурно и безбедно за употреба.3. Брзо гром заштита, може да гарантира безбедност на апарати за дома и на своето семејство.4. Усвојување на високо квалитетни електронски компоненти, стабилен и сигурен перформанси.5. Монтажни собранието, едноставно жици и лесна инсталација.Спецификација : Предмет Тип : Порастот Protector Optional Модел : LT1-20, LT1-40 Optional Поставување на струјата : 20 KA, 40 KARated current Up LT1-40≦од 2,5 KV (40 KA).

За производот

Item Type:
Surge Protector
Optional Model:
LT1-20, LT1-40
Optional Setting Current:
20KA, 40KA
Rated current :
LT1-40 :
≦2.5KV (40KA) :

Слични предлози