• Ново
Смешни Хумористични Картичка Лама Чевли, Девојка Роденден Картичка, Посебен Пријател BFF Поздрав Картичка

Смешни Хумористични Картичка Лама Чевли, Девојка Роденден Картичка, Посебен Пријател BFF Поздрав Картичка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Печатени на премија, мазна, тешки cardstock.Картичката мерки 8" x 5.3" инчи укината.Празни внатре за вашата лична порака.Содржи екстра дебели плик во случај да сакате да mail вашата картичка.Картичка спакувани во заштитна cellophane ракав. 100% гаранција за квалитет.

За производот

Слични предлози