• Ново
Hyperkin Megaretron HD Игри Конзола за Битие/Mega Drive - Sega Genesis

Hyperkin Megaretron HD Игри Конзола за Битие/Mega Drive - Sega Genesis

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со NTSC и PAL Битие/Mega drive касети (преку дното случај Switch), како и оригинални контролори.Флип дека шапка наназад и се повлече до оние baggy панталони, пријателе.На 90-тите години се врати со Hyperkin megaretron HD, Премија ретро Конзола кој што ги репродуцира Битие (ни)/Mega drive (надвор од сад) касети во брилијантен 720p HD.Тоа вклучува Еден (1) Премијата, класичен стил "squire" Контролер, 3 ft.Hd кабел (поддржува 4 : 3 и 16 : 9 Aspect Ratio), и 6 ft.Микро-кабел.Можете дури и да играат преку AV со обезбедени AV кабел.Доживеете вашето детство на вистински начин, со само центар кој може да се справи со овие 16-битни ремек во модерното доба.Hyperkin-инженерните Совршен Pin (Патент) технологија поставува нов стандард за state-of-the-art, високо-квалитетни pin конектори.Производот е повеќе напон компатибилен дека напон организира is100-240 V.

За производот

Слични предлози