• Ново
NPET 1000A Скок Starter + T10-2 Автомобил Светло 1000 Lumens

NPET 1000A Скок Starter + T10-2 Автомобил Светло 1000 Lumens

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3*1 инчи), на NPET P4 F со 1000 A врв струја, може да скокаат започнете 12 V автомобили, спортски автомобили, камиони или комбиња до 30 пати за целосна наполнетост (полнење зема 2,5 часа). 【НАПРЕДЕН ДИЗАЈН】:Со QDSP трета генерација скок start технологија, истиот капацитет производ е подобрена од страна на 2-3 пати перформанси. (Ве молиме запомнете да го вклучите 'НА' пред полнење во спротивно нема да се наплаќа.NPET 1000 A Скок Starter + T10-2 Автомобил Светло 1000 Lumens.【КОМПАКТЕН, НО МОЌЕН】:Со компактна големина како паметен телефон (5. 【Батерија Итни Моќ Банка】 : Оваа соларна светилка има вграден-во 2000m Ah 18650 батеријата може да се полни со вклучен USB Кабел (4-5hrs) или Соларна Енергија (30hrs), користејќи USB кабел за да го поврзете вашиот телефон со фенерче и полнење на вашиот телефон за итни случаи.Нова надградена безбедност за заштита на функција, дури и ако контактот не е во ред, тоа нема да се оштети автомобил батеријата.

За производот

Слични предлози