• Ново
Напрсток, Прст Заштитници Рака за Шиење со Отворен Напрсток Облик Дизајн за Рачно Шиење за Вез(Шарени S)

Напрсток, Прст Заштитници Рака за Шиење со Отворен Напрсток Облик Дизајн за Рачно Шиење за Вез(Шарени S)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изработени од месинг, тоа е издржлив и фирма, не е лесно да ' рѓа и да се прекине, што е погодно за да можете да ја користите за долго time2. Може да се користи за рачно шиење и вез, можете да го купите за вашата сопствена употреба или да се даде како дневен подарок за пријатели или family Specification : Предмет Тип : Thimble Product Материјал : Brass Specifications : One Use : Household Application : Погоден за Повеќето Луѓе на Правото Возраст Пакет Листа : 1 x Напрсток. [трајни и фирма]Изработени од месинг, тоа е издржлив и фирма, не е лесно да ' рѓа и да се прекине, што е погодно за да можете да ја користите за долго време. [практична алатка за шиење]практичен шиење алатка која може да се користи постојано, така што можете лесно да го направите тоа кога шиење дебели ткаенини. На потонатиот моделот на напрсток спречува игла од лизгање, и прилагодливи дизајн им овозможува на напрсток за да одговара на вашите прсти comfortably3. Практичен за шиење алатка која може да се користи постојано, така што можете лесно да го направите тоа кога шиење дебели fabrics4. Отворен напрсток облик дизајн може да се спречи прсти од потење, што ќе ви овозможи да уживате во пријатна за шиење experience5. [важат за]Може да се користи за рачно шиење и вез, можете да го купите за вашата сопствена употреба или да се даде како дневен подарок за пријатели или семејството.[отвори напрсток облик дизајн]отворен напрсток облик дизајн може да се спречи прсти од потење, што ќе ви овозможи да уживате во пријатна за шиење искуство.

За производот

Item Type:
Thimble
Product Material:
Brass
Specifications:
One
Use:
Household
Application:
Suitable for Most People of the Right Age
Package List:
1 x Thimble :

Слични предлози