• Ново
Амазон Основите Расклопна Мачка Куќа со Кревет

Амазон Основите Расклопна Мачка Куќа со Кревет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Коцка во облик на мачка куќа нуди kitty забава, одмор и место да седат, да се кријат и да игра.Велур страна и дното; пријатна sherpa врвот со мека велур воскресна-граничен раб за додаде структура и удобност.Внатрешни работи ден-како се крие во просторот на чекалницата дреме; кружни сечење испис промовирање на интерактивна игра.Лесно да се соберат; расклопна дизајн овозможува простор за заштеда на чување; брише чисти; стилски нијанса на Сива координира и со речиси секој ентериер.Мерки 15 од 15 до 17 инчи (Dxšxv); тежи 7.2 фунти; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Расклопна Коцка Мачка во Кревет, 15 x 15 x 17 Инчи, Сива Од Производителот Основи.

За производот

Слични предлози