• Ново
SPROUTER 30 Пакет Сребро 2020 Десен Агол L Заградата Внатрешни работи Заеднички Заградата за Стандардните Алуминиумски Истиснување Профил 20x20 mm Серија Т Слот 6mm со Завртки

SPROUTER 30 Пакет Сребро 2020 Десен Агол L Заградата Внатрешни работи Заеднички Заградата за Стандардните Алуминиумски

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува - 30pcs L заеднички и 60pcs завртки и 2 клучеви, се Вклопуваат Европскиот Стандард 2020 серија Алуминиумски истиснување.Цврста врска, што се користи за да се поврзете парчиња на 20mm алуминиумски истиснување на 90 степени агол.Голема Meterial - Електрофореза јаглероден челик, има одлични карактеристики во висока отпорност на триење, ' рѓа доказ и стабилност.Предности - се Сокриени агол голема заграда, на L агол заграда може да биде целосно скриени во слотот на алуминиум extrusions,што се користи за да се зајакне десен агол агол зглобовите на алуминиумски истиснување профили.Широко се Користи за 2020 Серија Алуминиумски Профил Конектор широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури и 3 D принтери, ЦПУ.

За производот

Слични предлози