• Ново
Косата Pomade за Мажи (Нова Формула) - Среден Чекање и Мат Сјај Слободни за Класичен Изглед 4oz - на Вода Базирани и Лесно да се Мијат Надвор од Викинг Револуција

Косата Pomade за Мажи (Нова Формула) - Среден Чекање и Мат Сјај Слободни за Класичен Изглед 4oz - на Вода Базирани и Лесно

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Исклучителни Перформанси - Дава право се одржи и природен мат финиш на било коса стил.Се создаде Било која се Погледне - Работи и на било коса должина и фризура, одлична за pompadours и страничните делови.Вода Растворлив - Лесно да се измијат надвор!Нема потреба да миење на вашата коса, одново и одново!.Без Груби Хемикалии - Коса сеуште ќе се чувствуваат мазна и здрава по печете out - за да не се исуши или оштетени.Викинг Ветување : Ако за било која причина не сте целосно задоволни, само нас контакт и ние ќе се грижи за неа.

За производот

Слични предлози